MENU Skalní lezení Horské lezení Bouldering VHT Trekking Příroda Zimní akce AKTUALITY / INFORMACE / AKCE

JAVORNÍKY 2012

35. ročník „Běhu přes Javorníky na počest VŘSR“, 3.11.2012, KHS Zlín  Trať Melocík-Portáš, 23 km,35 účastníků. Start 10.30, polojasno, 6°C.  V průběhu týdne roztál všechen sníh, který se objevil na konci října a trať trochu zablátil. Představa umývání asi některé cyklisty odradila. Proti loňskému, téměř ideálnímu počasí, byly časy u cyklistů asi o 10 minut horší. Stejně jako vloni šáhl na kliku Portáše rozesmátý Mára Punčochář na kole, v čase 1:41:38. V elitní kategorii běžců byl v cíli první Honza Ševčík (vloni třetí) s časem 1:53:10 h. Pod 2 hodiny byly časy i na druhém a třetím místě. Kromě úspěšné Ševčovy rodiny se dobře prezentovala i rodina Bernátů – 4 účastníci. Matěj(17 let) třetí a teprve třináctiletý Kuba pod 3 hodiny.