MENU Skalní lezení Horské lezení Bouldering VHT Trekking Příroda Zimní akce AKTUALITY / INFORMACE / AKCE

Bouldering v Hostýnských Vrších

Objevná bouldr session u Zlína?
Ano i to je možné.

Přístup:
Kolem Kauflandu je zadarmo dostat se k exotickému zvířectvu, odtud k domovu lidí belhajících se po třech nohách. Dále pak přes kopeček nabít si Držku. Pokud nevíš kudy kam chyť se modré stuhy a přes močál, až na kamenný hrad plný sýkorek.

PS: kartáče sebou.

Pár fotek pro navnadění.

Nový komentář
2009-11-18 23:01:24

Jóóó chlapi, tam už to mám též pár let zmapované. Ale tehdy ještě nebyl ten klasický bouldrový duch, takže jsme tam "pokokotili" a pak již se nikdy nevrátili. Jeden strop byl sice parádní, ale obsahoval začouzené lámavé chyty. Nej linie bych řekl je taková vlna, ze sedu přes odtlak ve stropě daleko do oblin a brutální průtlak do rajblu. Takže jen houšť!
Venca
2009-11-09 14:30:02

Jo a očistili jsme akorát šutrák na 7.fotce, víc času nebylo, tam jsme dali cca 5 linek, Popis zleva doprava: B1:začátek u stromu z poličky a traverz doprava po poličce a stěnkou nahoru(bez pravé hrany)6A+? B2:spárkou uprostřed kamene nahoru 4 SD B3: vpravo od spárky z dvouprstovek nahoru 6C SD? B4: vpravo ze sedu z vodorovné spáry nahoru(foto č.14) bacha na případný pád-vykopává to dolů ze šutru ze kterého se startuje, je tam rozdíl cca 1 metr 6B SD B5: vpravo na hraně furt nahoru ze sedu 5A SD to je asi vše
Luba
2009-11-09 14:18:24

čus, zatím jsme tam toho moc nevylezli, nejtěžší bouldr zatím tak kolem 6C, byli jsme tam jen jednou... a teď, když je skoro furt hnusně tak se nějak nechce čistit, ale spíš lézt...
Luba
2009-10-24 18:32:45

Uaaa... nez si clovek staci zhojit pochroumany prstik, uz nekdo radi na Vrzavkach :-P No dobre vy... nemohli by jste mi alespon nejak napsat a popsat, co jste tam vylezli? Prosiiim. Ja budu tise zavidet, nez se mi zhoji ty mekke tkane :-( Diky moc. P.S. Kde parkujete v Drzkove? U hospody s obchodem?
Martinek